MONTÁŽ FOTOVOLTAIKY

Fotovoltaická elektrárna 9,555 kWp 
s bateriovým úložištěm
11,6 kWh

Wallbox OlifeEnergy 2x22kW

montáž fotovoltaiky

MONTÁŽ FOTOVOLTAIKY

Montáž fotovoltaiky u nás provádějí pouze certifikovaní elektromontéři s profesní kvalifikací „Elektromontér fotovoltaických systémů“ 

Jsme certifikovaným partnerem českého výrobce DRAŽICE SOLAR.

Vytváříme prostředí, kde respektujeme potřeby 
našich zákazníků

Jsme společnost složená z kvalifikovaných odborníků v oblasti elektroenergetiky, telekomunikací, stavitelství a projektování. Podstatou naší práce je zejména jednoduchost a praktičnost v kombinaci s moderními technologiemi. 

Naše hlavní úloha spočívá v poskytování efektivních technologických řešení, která vždy plně respektují potřeby našich zákazníků. Na českém trhu působíme od roku 2016 a specializujeme se na poskytování kompletních služeb v oblasti fotovoltaiky, dobíjecích stanic, TELCO segmentu aj. Společně tvoříme energetickou nezávislost pro domácnosti i velké firmy.  

Kvalita a spokojenost našich zákazníků je pro nás vždy na prvním místě, proto při naší práci používáme výhradně značkové komponenty od české společnosti DRAŽICE Solar. Společnost OPERIS je jedním z certifikovaných partnerů společnosti DZD DRAŽICE

Abychom našim zákazníkům skutečně zajistili řešení té nejvyšší kvality, provádí montáž všech nabízených zařízení pouze certifikovaní elektromontéři s profesní kvalifikací „Elektromontér fotovoltaických systémů“. 

 

Naše společnost je také členem Cechu akumulace a fotovoltaiky (CAFT)                 České fotovoltaické asociace (ČFA).