Záruční a pozáruční servis fotovoltaických elektráren 
a dalších technologiíU nás spolupráce nekončí instalací Vašeho zařízení. Zákazník je pro společnost OPERIS vždy na prvním místě. Proto se specializujeme na poskytování záručního 
a pozáručního servisu na všechna dodaná zařízení i komponenty v té nejvyšší kvalitě, a to včetně uživatelské podpory. Naším cílem je poskytnout Vám klid 
a jistotu, že Vaše technologie pracují spolehlivě a efektivně.


Nezáleží na tom, zda potřebujete rychlý zásah na bázi záruky nebo dlouhodobou podporu. Jsme tu, abychom Vám poskytli spolehlivou a kvalitní servisní péči. S námi máte jistotu, že Vaše technologie budou vždy fungovat podle očekávání.

Záruční i pozáruční servis fotovoltaických elektráren 
a dalších technologií

 • FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY (FVE)
  Spoléháte na sluneční energii pro výrobu elektřiny? Jsme tu, abychom Vám pomohli s odstraněním jakýchkoliv poruch, které by mohly ovlivnit výkon Vaší fotovoltaické elektrárny. Naše týmy jsou vyškoleny na práci s renomovanými značkami, jako jsou DRAŽICE Solar, ČEZ Battery Box, Solax, Goodwe a Growatt. Poskytujeme spolehlivou podporu a servis fotovoltaických elektráren, a to bez ohledu na výrobce. 
 
 • PEVNÝ INTERNET VZDUCHEM (PIV)
  Připojení k internetu je v dnešní době nezbytností. Pokud využíváte pevný internet vzduchem pomocí mikrovlnné technologie, naši specialisté jsou připraveni řešit všechny případné problémy. Naše znalosti v této oblasti zajišťují, že Vaše připojení zůstane stabilní
 
 • WIRELESS FIDELITY (WiFi) a FIXED WIRELESS ACCESS (FWA)
  Bezdrátové technologie jsou pro moderní prostředí domácností i firem stále důležitější. Jsme tady, abychom zabezpečili Vaši bezproblémovou komunikaci a stabilitu připojení. Při použití WiFi nebo FWA Vám poskytneme servis, který zajistí, že Vaše síť bude spolehlivá a v souladu s nejnovějšími standardy.  
 
 • RADIORELÉOVÉ SPOJE (RR)
  Potřebujete spolehlivou komunikaci mezi různými body? Radioreléové spoje jsou často klíčem k efektivnímu propojení. Naši odborníci jsou připraveni zajistit, že Vaše spoje budou fungovat s minimem poruch a výpadků.  
fotovoltaika pro firmy

Fotovoltaika na klíč. Nabízíme Vám komplexní řešení včetně vyřízení dotace a připojení fotovoltaické elektrárny k distribuční síti. Používáme značkové komponenty české společnosti DRAŽICE Solar se zárukou. Specializujeme se i na instalaci Wallboxů pro nabíjení elektromobilů pro Vaši domácnost i pro firmy. Nabízíme i komplexní poradenství v oblasti energetiky projekční služby.

Fotovoltaika pro firmy. Realizujeme výstavbu velkých fotovoltaických elektráren. Nabízíme kompletní konstrukční práce při výstavbě a zapojeníprůmyslových fotovoltaických elektráren. Specializujeme se také na TELCO segment a nabízíme i kompletní instalaci SAT, bezdrátových technologií LTE, 5G aj.