Technologie využívané při instalaci domácích fotovoltaických elektráren a wallboxů

Výběr technologie a správné propojení může zásadním způsobem ovlivnit výkon a úspory Vašeho systému. Spolupráce s odborníky na solární energie, např. s českým výrobcem fotovoltaiky DRAŽICE Solar, vytváří optimální konfiguraci pro dosažení maximálního užitku z Vaší fotovoltaické elektrárny či nabíjecí stanice pro elektromobily (wallbox).

Hybridní střídač Dražice Solax 3,6 - 15kW

Tento hybridní střídač je srdcem Vaší fotovoltaické elektrárny. Nejenže konvertuje solární energii do elektrického proudu, ale také umožňuje propojení s baterií a sítí. Díky tomu můžete optimalizovat využití vyrobené energie a minimalizovat náklady na dodávku elektrické energie. 

Wallbox Dražice Solax 
7,2 - 22kW

Tato nabíjecí stanice (wallbox) je navržena tak, aby byly Vaše elektromobily dobíjeny rychle a efektivně. Díky různým výkonovým možnostem si můžete vybrat optimální rychlost nabíjení dle Vašich potřeb. 

Baterie Dražice Trinity B30 
3,1 - 12,6kWh

Baterie jsou klíčové pro uchování nadbytečné energie z fotovoltaické elektrárny. Trinity B30 od DRAŽICE Solar nabízí širokou škálu kapacit, což Vám umožňuje uchovat energii pro pozdější použití, např. večer nebo v době, kdy elektrárna neprodukuje dostatek energie. 

Baterie Dražice Trinity B58 
5,8 - 46,4kWh

Baterie Trinity B58 s vyšší kapacitou je vhodná pro ty, kteří chtějí uchovat více energie pro dlouhodobější pokrytí energetických potřeb. 

Wallbox Dražice Galaxy Compact 11 - 22kW

Tento wallbox nabízí možnost rychlého a efektivního nabíjení Vašeho elektromobilu. Široký rozsah výkonu Vám dává flexibilitu při volbě rychlosti nabíjení. 

Wallbox OlifeEnergy 11 - 22kW pro 2 vozidla

Pro domácnosti s více elektromobily je tato nabíjecí stanice skvělým řešením, jelikož umožňuje nabíjení dvou vozidel současně

Wallbox MyBox 22kW

MyBox nabízí vysoký výkon pro rychlé nabíjení Vašeho elektromobilu. Jeho hlavními přednostmi jsou vysoká spolehlivost a moderní design

WattRouter Mx komplet

 

Tato technologie umožňuje efektivní řízení a optimalizaci výroby, spotřeby a ukládání energie. Pomáhá maximalizovat využití solární energie a minimalizovat závislost na veřejné síti. 

WattRouter ECO

Zařízení slouží k řízení a optimalizaci využití elektřiny ve Vaší domácnosti, čímž výrazně snižuje náklady na energii a maximalizuje efektivitu