MONTÁŽ FVE

Fotovoltaická elektrárna 9,6kWp
s bateriovým úložištěm 11,6kWh

montáž FVE

MONTÁŽ FVE

Montáž FVE u nás provádějí pouze certifikovaní elektromontéři s profesní kvalifikací „Elektromontér fotovoltaických systémů“ 

Jsme certifikovaným partnerem českého výrobce DRAŽICE SOLAR.

Máte dotaz ohledně fotovoltaiky 
či jiných technologií?

Vytváříme prostředí, kde respektujeme potřeby 
našich zákazníků

Jsme společnost složená z kvalifikovaných odborníků v oblasti elektroenergetiky, telekomunikací, stavitelství a projektování. Podstatou naší práce je zejména jednoduchost a praktičnost v kombinaci s moderními technologiemi. 

Naše hlavní úloha spočívá v poskytování efektivních technologických řešení, která vždy plně respektují potřeby našich zákazníků. Na českém trhu působíme od roku 2016 a specializujeme se na poskytování kompletních služeb v oblasti fotovoltaiky, dobíjecích stanic, TELCO segmentu aj. Společně tvoříme energetickou nezávislost pro domácnosti i velké firmy.  

Kvalita a spokojenost našich zákazníků je pro nás vždy na prvním místě, proto při naší práci používáme výhradně značkové komponenty od české společnosti DRAŽICE Solar. Společnost OPERIS je jedním z certifikovaných partnerů společnosti DZD DRAŽICE

Abychom našim zákazníkům skutečně zajistili řešení té nejvyšší kvality, provádí montáž všech nabízených zařízení pouze certifikovaní elektromontéři s profesní kvalifikací „Elektromontér fotovoltaických systémů“. 

 

Naše společnost je také členem Cechu akumulace a fotovoltaiky (CAFT)                 České fotovoltaické asociace (ČFA).